Internetový magazín pro ženy a muže bez rozdílu věku s přirozeným pohledem na svět. Zdraví, společnost, věda, technika, politika, partnerské vztahy, miminka, ezoterika, zábava, relax, akce, kurzy.

Magazín Kulatý svět spatřil světlo světa na jaře 2018. V myšlenkách se však zrodil již před mnoha lety. To jsme přemýšleli, jak zvládnout velký zájem autorů o přispívání do tištěného časopisu Eniologie člověka.

Denně hýbou světem informace – třeba o MS v hokeji, účtenkové loterii, Tour de France, Black Friday. Chceme vědět, jak zhubnout, jak stahovat z YouTube, kdo má dnes svátek, kdo vyhraje volby, jak uplést pomlázku. Valí se na nás jména hrdinů i lumpů, úspěšných i málo šťastných. Lída Baarová, Kevin Spacey a Jiří Kajínek jsou pro mnohé vším a pro jiné ničím.

Máme vůbec právo volby? Můžeme se rozhodnout, co přijmout a co ne? Když se ptáme „Co dělat, když se nudím?“, „Co s sebou na dovolenou?“, „Co k obědu?“, může být odpověď jednoduchá. Svíčková, smaženice… Nebo ji taky vůbec neobjevíme... Tady pomůže magazín Kulatý svět, kde si každý najde pár vět.